Kasutajainfo

Veiko Belials

20.07.1966–

  • Eesti

Teosed

· Veiko Belials ·

Valge Rüütel. Ashinari kroonika IV

(lühiromaan aastast 1997)

eesti keeles: IV osa romaanist «Ashinari kroonikad»

Sarjad:
Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
3
3
3
0
0
Keskmine hinne
4.0
Arvustused (9)

Neljas osa. Marten üritas vist kunagi oma venda tappa ja selleks et jälle puhtaks saada, tuleb kõvaste vaeva näha. Kuidagi närviline lugu tundub olevat, ent mis seal siis toimub: eks Marten ajab seal paralleelmaailmu pidi ühta pahalast taga ja nii ta on. Leiab mingi karvanässi (sry) ka seltsiks ja paras jauramine läheb lahti. Muudkui ühest maailmast teise jne jne jne. Närviline ja hüplik nagu enne öeldud sai. Viimistlemist vajaks. Ent Belialsil on üks hea omadus (või õigemini tema juttudel). Need ei hakka venima. Vahel oleks parem küll kui oleks natuke edasi arendatud. Muud paha midagi polegi, aktsioon käib ja pinget jätkub.
Teksti loeti eesti keeles

Põle ta närviline ühti. Lisab värvi. Ainus mis pahandab ja mida ma tahtsin juba ennemb öelda. Tead jõle vastik on kui iga viimane kui isik kes ringi kalpsab ja vähe peategelase moodi vennike on, et see on kohe mingi jube pomo mingil omal maal. Ma tahtsin siinkohal selle jutuga vihjata sellele karvasele sellile ja tema tegevusele energiavampiiride juures.
Teksti loeti eesti keeles

Kisub koomiksiks. Aga kahju. Kaks keskmist osa lubasid igatahes midagi paremat loota. Viimasel leheküljel autor nagu koguks end ja püüaks midagi ära teha, aga on juba hilja.
Teksti loeti eesti keeles

Mitte küll nii hea kui sarja kolmas osa, aga siiski parem kui esimesed kaks. Minuarust oli see närvilisus siin hästi omal kohal... Marten otsis ju nii otseses kui ka ülekantud tähenduses oma kohta (ja rolli) maailmas. Ka see karvane jõmm oli üsna muhe sell - iseäranis lustakas koht oli see talikuurort, kus antud karvane jõmm lumeinimesena käibesse läks. Oma parematel lehekülgedel hakkas antud jutt juba meenutama neid suurepäraseid Roger Zelazny & Leonid Rezniku paralleelmaailmade ulmekaid. Lõpuosaks üsna hea, aga siiski üle nelja ei saa panna.
Teksti loeti eesti keeles

Lugu kisub jälle sinna kroonikate esimeste osade kanti - on üks (või ka mitu) kõva meest, kes muudkui ühest seiklusest teise tormavad. Kolmandast osast igatahes tunduvalt kehvem tükk.
Teksti loeti eesti keeles

Kirju oli kogu see värk. Kirju ja ülepingutatud. Kahjuks. Liiga tihedalt toimus see maailmade vahetamine ja liiga vähe peatuti nendes maailmades. Kindlasti oleks jutt kõvasti parem tulnud kui igale uuele dimensioonile, mille Valge Rüütel avastas, oleks rohkem tähelepanu pööratud. Nüüd tekkis selline tunne, et kangelane lupsti! sisse, pisike seiklus sinna juurde ja lupsti! välja. Milles asi? Kas polnud fantaasiat, et asja ilusasti ja selgelt üles ehitada? Vaevalt, et asi selles oli... Belials on kindlasti võimeline ka korralikult fantaseerima...
Teksti loeti eesti keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuli 2024
juuni 2024
mai 2024
aprill 2024
märts 2024
veebruar 2024

Autorite sildid: