Kasutajainfo

Eduard Gevorkjan

16.11.1948-

Teosed

· Eduard Gevorkjan ·

Vežlivõi otkaz

(jutt aastast 1998)

Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
0
1
0
0
0
Keskmine hinne
4.0
Arvustused (1)

"Vezhlivõi otkaz" on siiski lisatud BAASi ja minu arvates täiesti õigustatult - kogumikus "Vremja utshenikov 2" on see lugu koos teiste juttudega. Pealegi on ta palju parem kui enamik kogumiku juttudest.

Jutt on kirjutatud esse vormis. Autor kirjeldab oma suhteid Tshertkovi kogumikega, katseid kirjutada jutt kogumikule ja mis sellest lõpuks välja tuli, nende katsete süzheesid koos kommentaaridega, oma arvamust Strugatskitest ja nende loomingust. Kõik on kirjutatud paraja huumoriga on hästi loetav.

Nii esialgse lugemise kui hiljutise ülelugemise ajal kõikus hinne kuskil nelja ja viie vahel, kalduvusega panna pigem viis.Hea, et enne arvustuse kirjutamist komistasin Gromovi uue romaani "Krõlja tsherepahi" peale ja see tegi mulle mõned asjad selgemaks.

Kõigepealt, miks see lugu mulle meeldis. Nagu Gromovi mainitud romaanigi puhul, on siin suurepärane keelekasutus ja huumor. Võib olla just keelekasutuse pärast ma seda esseed olengi nautinud. Teine põhjus on ilmsem - "Vremja utshenikov 2" üldise halli fooni (mõningate eranditega) taustal torkas see lugu lihtsalt silma, nii et oleks äärepealt viie saanud. Gromovi lugemine lõi hinnete skaala (vist) paika tagasi ja see jutt saab hindeks nelja (tugeva, plussiga, kuid siiski nelja).

Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: veebruar 2020
jaanuar 2020
detsember 2019
november 2019
oktoober 2019
september 2019

Autorite sildid: