Kasutajainfo

Richard Kadrey

27.08.1957–

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Richard Kadrey ·

The Perdition Score

(romaan aastast 2016)

Hinne
Hindajaid
0
1
0
0
0
Keskmine hinne
4.0
Arvustused (1)

tundub vähemalt, et sellega saab Sandman Slimi sari otsa. kahte suht sarnast sarja olekski raske korraga vedada ja Everything Boxi supervargaga saab edasi minna, Slimi jaoks said aga suured tööd nagu otsa. eks ta võttiski algusest peale väga suurelt ette - kui juba mingeid pahu hävitada, siis terve liik korraga. selleski osas on Slimil üks suur operatsioon käsil ja järjekordne põrguskäik ees.

ma olen seda varemgi nimetanud, aga tasub ehk korrata: põrgu on LA, ainult süngemates toonides. aga geograafia või linnaplaan vms on sama. nii pääseb autor tarbetust maailmaloomisest ja lugeja liigsest ajuderagistamisest, et kus nüüd ollakse ja kuhupoole minnakse. ja kui sul juhtub olema piisavalt mõjukaid tutvusi ning LAs maja, siis saad pärast surma põrgus sama koha peale maja ehitada.

kui varasemad osad olid bluesilikud, siis sel korral võiks märksõnaks olla leppimine. leppimine olukorraga, leppimine kaaslastega. leppimine ka sellega, et girlfriendil võib olla oma girlfriend.

ehk veider võrdlus, aga võidusõitja Ayrton Senna oli eluaeg üsna vastiku iseloomuga, üleolev mölakas, kes liiatigi ajas oma rumalused oma nähtamatu sõbra kaela, kes olevat soovitanud nii teha. enne `94 hooaega hakkas Senna konkurentidega suhtlema peaaegu nagu inimestega, sõbralikumalt ja leplikumalt. polnud siis ime, et töörahva pühaks oli Senna surnud.

muidugi võib Slim ka surnust peast põrgus edasi tegutseda, Wild Bill teda seal ju ootab ja tööd oleks ka, aga vist oleks autorist kavalam ta nüüd rahule jätta.

Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuli 2024
juuni 2024
mai 2024
aprill 2024
märts 2024
veebruar 2024

Autorite sildid: