Kasutajainfo

Jevgeni Brandis

16.04.1916-03.08.1985

Teosed

Arvustused (1)

Leningradi kirjanike järjekordses kogumikus sisalduvad lühiromaanid ja jutustused, milles on tõstatatud küsimused inimühiskonna arengust tulevikus, keskkonnakaitsest, maavälise mõistusega suhtlemisest, inimaju piiramatute võimaluste avastamisest.

:-)))

5 pikemat asja ja 11 juttu… enamus neist... noh... et mitte halvemini öelda, siis... hirmus savi. Heas mõttes vääriks esiletõstmist vaid Olga Larionova kosmoseooper "Tshakra Kentavra", mille kohta võib pikemat Jyrka kiidukõnet juba loo enese arvustuse alt lugeda. Meeldis ka Aleksandr Shalimovi "Vestnik" aga see meeldimine on vist enam subjektiivset laadi ja selle kohta võib pikemat minu kiidukõnet lugeda loo enese arvustuse alt. Täitsa kobe oli ka Oleg Tarutini "Menshe-bolshe", kus nõukogude seltsimehelik kohus omapärast nõidusjuhtumit arutab. Ülejäänu, kaasa arvatud Rõbakovi nõrgim "saavutus" (IMHO ja vähemalt minu poolt loetuist) "Svojo oruzhije", ei kannata erilist kriitikat. Haltuura.

Kui Larionova suurepärast teost poleks, siis võiks antud üllitist vabalt ka ahjukütteks soovitada, sest raamat ise on paks ja aus ning põleb eeldatavalt kaua ja ereda leegiga. Ise viin raamatu Tallinnas, Balti Jaamas kasutatud venekeelset kirjandust müüva Kostja kätte tagasi, et ka järgmisel, raamatuhunnikute seest venekeelseid fantastika pärleid otsival ja raamatutolmu väljaköhival veidrikul oleks, mida leida.

Pealegi pole mul kodus kaminat.

Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuli 2020
juuni 2020
mai 2020
aprill 2020
märts 2020
veebruar 2020

Autorite sildid: