Kasutajainfo

Ray Bradbury

22.08.1920-6.06.2012

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Ray Bradbury ·

The Machineries of Joy

(kogumik aastast 1964)

Sisukord:
Hinne
Hindajaid
1
2
1
0
0
Keskmine hinne
4.0
Arvustused (4)

Ok, see raamat on _mõnevõrra_ vähem depressivne kui "The Medicine For Melancholy". Aga mitte oluliselt. Jutud on tõesti suhteliselt head. Isegi rohkem kui suhteliselt. Aga suuremates kogustes teda lugeda ikkagi eriti ei kannata. Pooge mind või yles aga mina isiklikult ei loe fictionit for educational purposes. Mina otsin sealt primaarselt meelelahutust. Ja seda pakub Harrison way rohkem. M.O.T.T.
Teksti loeti inglise keeles

Sai see kogumik koos mitme teise RB kogumikuga koos odavalt ostetud ja ei pidanud raha kulutamist kahetsema. Kõik need kogumikud olid väärt seda, et neid mitte poodi vedelema jätta.
Kogumik on depressiivne küll, aga mis sellest. Peaks ütlema, et mulle tegelikult sellised depressiivsemad lood meeldivadki. Nii nagu ka enamik selles kogus olevaid jutukesi. Paremaid ei hakkaks siin välja tooma praegu, kuna neid on seal parasjagu nii palju, et see loetelu läheks liiga pikaks. Ega suurt midagi rohkem öelda ei olegi. Lugege kui kätte saate.
Teksti loeti inglise keeles

RB nagu ikka. Umbes pooled lood on muide nüüdseks e.k. "Kaleidoskoobis" olemas, hea võrrelda, et tõlkel pole kaduma läinud eriti midagi. Ja heaks täienduseks RB lugudele.
Teksti loeti inglise keeles

Kogumik sisaldab palju häid ja ka väga häid lugusid, ent samuti mitmeid nõrgemaid palu. Ulmejutte on raamatus julgelt alla poole, aga selle eest on mõni neist teistest eriliselt hea, nagu näiteks kogumiku nimilugu või jutt nimega "Some Live Like Lazarus". Läbivateks teemadeks on - Bradbury sulest ju sugugi mitte üllatavalt - nostalgia, meenutused ja lapselikkus. Silma hakkas ka kultuurirohkus: juttu tuli nii iirlastest, itaallastest kui ka mehhiklastest. "The Illustrated Man" jättis jutukogune küll parema mulje, kuid ka käesolev teos on lugemist väärt ja kokkuvõttes võluv.
Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuli 2019
juuni 2019
mai 2019
aprill 2019
märts 2019
veebruar 2019

Autorite sildid: