Kasutajainfo

James Patrick Kelly

11.04.1951–

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· James Patrick Kelly ·

Fruitcake Theory

(jutt aastast 1998)

ajakirjapublikatsioon: «Asimov`s Science Fiction» 1998; detsember
Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
0
1
0
0
0
Keskmine hinne
4.0
Arvustused (1)

Maal maanduvad tulnukad. Tulnukaid on kahte sorti. Yhed on sellised nagu yhed õiged tulnukad olema peavad - ulmelise kehaehitusega, väheke veidrad aga muidu yldiselt intelligentsed ja heasoovlikud. Teist sorti tlnukad meenutavad inimese suurusi kukkesid ja on yldiselt.. väheke lollakad.

Jutu minategelaseks on agent, kes koos oma paarimehega on pandud yhte sellistest kukkedest valvama. Kukk käib mööda linna ringi, kaagutab vahetpidamata, siis teatab et tal on kõht tyhi ja et tema tahab puuviljakooki!

Algab see jutt fantastiliselt mõnusasti. Selline andekalt kirja pandud huumoriga tykk, mis läheb samamoodi edasi keskpaigani ja siis pea-aegu et lõpuni.. Ning siis võtab James Patrick Kelly kätte ja rikub kõik ilusa silmatorkavalt totra ja moraalitseva lõpuga. Oli siis vaja? Neli pika miinusega.

Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: märts 2026
veebruar 2026
jaanuar 2026
detsember 2025
november 2025
oktoober 2025

Autorite sildid: