Kasutajainfo

Neal Asher

4.02.1961-

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Neal Asher ·

Line War

(romaan aastast 2008)

Sarjad:
Hinne
Hindajaid
0
1
0
0
0
Keskmine hinne
4.0
Arvustused (1)

Tõsine lõpetus kogu Ian Cormaci või ka Polity - tsüklile. Lõpetus küll, kuid Asher pöördub veel tagasi samasse maailma Cormaci - sarja hiljem kirjutatud proloogi "The Shadow of the Scorpion kujul.

Kõik või vähemalt enamus saladusi saab lahenduse. Erebuse rünnak Polityle, Jaini-tehnoloogia päritolu, ajalugu ja tulevik, gabbleduck`ide nukker ajalugu, Mr. Crane, Cormaci tasapisi ilmnema hakanud võimed, nagu näiteks võime gridlinkida ilma gridlinki omamata või siis oskus ise siseneda ja reisida U-space`s...Kõik saab seletuse. Tõsi küll, paljud asjad jäävad seletuse poolest üsna napiks või suisa arusaamatuks. Minu meelest oli lõpuosa finaal pärast finaali kus Cormac, Mr. Crane ja ämblikukujuline võitlusdroon Arach tungivad Genfi järve kallastel seisva miilipikkuse servaga ceramalist kuupi, mis sisaldab ei kedagi muud kui Earth Central`i juba enam mitte huvitav, põnev, asjaolusid selgitav jne. vaid pigem kuskile komöödia valdkonda liigituv.

Aga jah, tõsine tsükkel, lummav ja kaasakiskuv. Olles enam kui pool aastat selles viibinud vajab allakirjutanu kindlasti natuke võõrutust, ei saa kohe lahkuda sellest kõikvõimsate AIde, hirmuäratava biotehnoloogia Jain tech`i, gabbleduckide, erinevate iseloomude ja omadustega kõikvõimaste võitluslaevadega, sadat sorti erinevate kummaliste peletiste erinevatel planeetidel, igasuguste modifitseeritud post-human`ite ja nii edasi ja nii edasi asustatud universumist. Selliseks võõrutuseks sobibki suurepäraselt Cormaci-sarja proloog "Skorpioni vari",mis olgugi hiljem kirjutatud paigutub ajaliselt Cormaci karjääri ECS`i agendina algusaastatesse.

Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: aprill 2024
märts 2024
veebruar 2024
jaanuar 2024
detsember 2023
november 2023

Autorite sildid: