Kasutajainfo

Anonymous

Teosed

· Anonymous ·

Sabrina, the Teenage Witch: Eight Spells a Week

(antoloogia aastast 1998)

eesti keeles: «Sabrina, teismeline nõid, ehk Kaheksa loitsu nädalas»
Tallinn «Ersen» 2001

Sarjad:
Sisukord:
Hinne
Hindajaid
0
0
1
0
0
Keskmine hinne
3.0
Arvustused (1)

Ilmselt peab mind nii mõnigi nüüd haigeks inimeseks, et näe ise Ulmeguru ning mida loeb ja arvustab!

Kui kõik ausalt ära rääkida, siis tuleb alustada sellest, et on olemas ulmeauhind Stalker ning selle auhinna kandidaatide nimekirja koostamiseks palusin ma abikaasal raamatukogust siinarvustatav köide tuua. Kuna antoloogia juba kodus oli, siis sai ka see läbi loetud, sest nii mõnegi autori (Holder, Garton, Odom) nimed midagi siiski lubasid. Pean tunnistama, et paari-kolme jutu järel olin ma juba üsna lootusetusse meeleollu viidud ... kaalusin isegi raamatu pooleli jätmist. Jõumeetodil sai see köide siiski lõpuni loetud.

Miks antoloogia ja jutud eraldi said siiski kolmed, aga mitte kahed/ühed? Loomulikult võiks siinkohal laia lehte mängida ja miskeid negatiivsed hinded lajatada ... kuid ega raamat süüdi pole, et Jyrka ebakohast kirjasõna luges. Annan endale hästi aru, et see raamat on mõeldud telesarja «Sabrina, the Teenage Witch» austajatele ning ilmselt on see mõeldud üsna ulmekaugetele teismelistele tütarlastele. Ühtegi eelpoolnimetatud nõudmist aga minu isik ei täida – seega lugesin vale raamatut. Ilmselt on aga tegu vajaliku kirjasõnaga, sest antoloogial oli raamatukogus poolekuuline järjekord.

Juhtus aga nii, nagu arvata võiski ja antoloogia «Sabrina, teismeline nõid, ehk Kaheksa loitsu nädalas» sai Stalkeri küsitlusel null häält. Tõenäoliselt jäävad minu arvustused sellele antoloogiale BAASis ka ainumateks. Pole hullu, vähemasti on mul nüüd mäluvärskendaja avalikus lugemispäevikus olemas.

Antoloogiaga seostub veel ka säherdune fakt, et ma pole suutnud kusagilt leida juttude originaalpealkirju, kuigi Sabrina fännsaite on wõrk täis.

Hilisem täiendus: Lõpuks need originaalpealkirjad ma siiski leidsin... mis nüüd kenasti ka BAASi said kantud. Lõpp hea, kõik hea!

Teksti loeti eesti keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuli 2024
juuni 2024
mai 2024
aprill 2024
märts 2024
veebruar 2024

Autorite sildid: