Kasutajainfo

Arthur C. Clarke

16.12.1917-19.03.2008

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Arthur C. Clarke ·

The Other Side of the Sky

(kogumik aastast 1958)

Sisukord:
Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
0
1
1
0
0
Keskmine hinne
3.5
Arvustused (2)

Kogumik, millele saab minu meelest hukatuslik valik kui selline. See on muidugi väga subjektiivne mulje, kuid kogu kaks pikemat jututsüklit `Venture to the Moon` ja `The Other Side of the Sky` on sellised hambutud olukirjeldused, mis võivad olla küll ideaalsed pühapäevalehe vested, kuid antud kogu ühtluse lihtsalt ära lõhuvad.Enamik lühemaid jutte on Clarke`ile tüüpilised kohati vägisi väljaponnistatud viimase-lause-puändiga.Ja nii ongi tulemuseks et ehkki meelde on jäänud palad `üheksa miljardit jumala nime`, `kogu maailma aeg`,fantasy zhanrisse paigutuv `pimeduse müür`, `kauge maa laulud`, ja teravmeelne `reklaamikampaania` ei tõuse käsi kogumikule kolmest kõrgemat hinnet panema. Muudest lugudest nõuab Hugo saanud `täht` mõjule pääsemiseks vast usulist backgroundining `kosmosekasanoova` nagu ka Asimovi `Marsport`is ilma Hildata` tõestab vaid, et elumehe võltsilt mitte mõjuvaks kujutamiseks paljast tahtmisest ei piisa.
Teksti loeti inglise keeles

Neli mõningase miinusega ... On tõesti olemas miinused, millest Andri kirjutas. Mullegi meeldisid "The Star" ja muidugi "The Songs of Distant Earth". "Cosmic Casanova`l" pole viga ning "Security Check" on ka hea lugu, ilmunud eesti keeles "Põhjanaelas". Sealsamas on ilmunud ka "No Morning After" ja "Publicity Campaign". Kuid kõige parem oli minu arvates hoopis "Out of the Sun", mida peaks iga võõrelu probleemidest huvitatu lugema.
Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: aprill 2021
märts 2021
veebruar 2021
jaanuar 2021
detsember 2020
november 2020

Autorite sildid: