Kasutajainfo

Sergei Lukjanenko

11.04.1968–

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Sergei Lukjanenko ·

?Kustutamisele?

(jutt aastast 1967)

  • Puudulikud andmed
Hinne
Hindajaid
1
0
0
0
0
Keskmine hinne
5.0
Arvustused (1)

Käesolev tekst ei ole (vististi?) ilukirjandus, kyll aga on tegemist lõbusa ja kahtlemata õpetliku looga. Aasta on 1988. Noor, tulevane tuntud ulmekirjanik Lukjanenko on Alma-Ta ulmeklubi "Pegasuse Alfa" president. Yhel ilusal päeval laekub klubisse kiri mingist Moskva analoogilisest klubist - sealne rahvas tunneb huvi et teil seal Kasahstanis liiguvad ringi kummalised legendid. Araali meres olla Koblandõ nimeline saar kus leidvat aset igasugu paranormaalsed nähtused - olla nähtud lendavaid taldrekuid, pderosaurusi ja mida kõike veel. Äkki kohalikud kolleegid saavad asja lähemalt uurida?

Kasahstan teadagi suur maa - kes see viitsib sinna saare peale sõita. Võtnudki siis Sergei koos yhe teise fänniga kätte ja kirjutanud vastuse. Umbes nii et jaa, on kyll kummalised lood selle saarega. Fabritseerinud sinna juurde "pealtnägijate tunnistusi" ja saatnud Moskvasse. Sealne rahvas asjast vaimustuses - tahavad ekspeditsiooni korraldada! Ajakirjas Tehnika Molodjozi avaldatakse tõsimeelne artikkel kus räägitakse "saladuslikust saarest Araali meres" ja viidatakse noorte kasahhi kolleegide poolt kogutud "materjalidele".

Eriti hea on muidugi loo puänt mida siinkohal hästi ei tahaks ette ära jutustada - asi on autori kodulehel failina väljas nii et soovi korral saab seda sealt lugeda.

Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuni 2024
mai 2024
aprill 2024
märts 2024
veebruar 2024
jaanuar 2024

Autorite sildid: