Kasutajainfo

Sergei Lukjanenko

11.04.1968–

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Sergei Lukjanenko ·

Provodnik Otsjuda

(jutt aastast 1997)

Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
6
1
0
0
0
Keskmine hinne
4.857
Arvustused (7)

Lugu mehest, kellel on kõigest kõrini. Ta tahab _ära_. Juba iidsetest aegadest saadik on ära soovjaid abistanud keegi salapärane Saatja. Mõõduka tasu eest lepitakse kokku aeg, mil Saatja tuleb ning viib mehe sinna, kuhu too iganes soovib. Tolkieni Kääbiklasse? Palun. Zelazny Merevaigumaale? Astuge edasi. Tagasi minevikku? Soovite elada oma elu uuesti, seekord _õieti_? Milles kysimus! Kuidas? Ei soovi? Aga kuhu siis? Kuhugi te ju _ometi_ tahate??

Jälle - fantastiliselt hea lugu.

Teksti loeti vene keeles

Jutu algus (arutlus teejuhist, viimase lüli leidmine) oli suurepärane. Ka kohtumine teejuhiga oli hea. Loo lõpp miskipärast enam nii hästi ei mõjunud. Kokku 4+.
Teksti loeti vene keeles

Lihtne lugu, mis lugemisjärgselt jääb kripeldama ning paari päeva möödudes avastad, et polnud teine nii-iii lihtne midagi...

Need, kellel oma maailmast kõrini... need saavad Teejuhi abil minna sinna maailma, kus neil meeldib. Tuleb vaid teejuht leida!

Jutu peategelane on pärast pikki pingutusi Teejuhi leidnud... Täpselt teadaantud ajal tuleb ka Teejuht meie kangelasele järele. Teejuht paneb kangelase kohe alguses proovile... katse saab edukalt läbitud ning Teejuht lubab, et rohkem katseid enam ei tule. Minu arust aimas Teejuht kohe, kes ta järjekordne klient on, sest minu arusaamist mööda oli kogu järgnev teekond kuni lõpuni üks suur katse ja proovilepanek ning eelkõige ahvatlus...

Jutu moraal on iseenesest lihtne – ka kõige kõikvõimsamad olendid alluvad mingitele seadustele... universumis peab kõik paigas olema, multiversumis seda enam. Kindel viis!

Tõttöelda oleks ma viie andnud juba ainuüksi prints Corwini kirjelduse eest!!!

Soovijatele ka wõrgus kättesaadav.

Teksti loeti vene keeles

Võimas lugu. Just praega wõrgust lugesin ja tegelt on tunne, et peax teist tiba seedima, kuid ei saa mitte vaiki olla ja kohe peab kiitust yle wõrgu paundama. Kel vähegi venekeele oskust jagub, lugege Jyrka lingi all olevat teksti ja teie ei kahetse mitte. Kuidas nii lyhikese tekstiga nii palju öelda suudetakse on omaette kunst. Eelpool kirjutajad on sisust juba kyllalt palju rääkind, nii et selle kohta sõna ei võta.
Teksti loeti vene keeles

Erinevalt Jürkast ei arva ma, et Teejuht algusest peale teadis. Muidugi oli seal üks ahvatlus teise otsa, kuid minu meelest proovis Teejuht seda enam-vähem igaühega.
Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuni 2024
mai 2024
aprill 2024
märts 2024
veebruar 2024
jaanuar 2024

Autorite sildid: