Kasutajainfo

Sergei Lukjanenko

11.04.1968–

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Sergei Lukjanenko · Juli Burkin ·

Tsar, tsarevitš, korol, korolevitš...

(romaan aastast 1997)

Sarjad:
Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
2
0
0
0
0
Keskmine hinne
5.0
Arvustused (2)

Kolmas ja viimane osa sarjast "Ostrov Rus" (autorid olid pärast käesoleva teose lõpetamist yksteisele piduliku vande andnud, et nad enam ei tee..). Yldine stiil on võrdlemisi sarnane sarja teise osa omale.

Juttu on raamatus sellest, kuidas Sherlok Holmes endale kokaiini veeni systis ja iga natukese aja tagant revolvrist lakke kõmmutas, kuidas Surematu Kastshei pingviiniks moondati, saame teada et Tolkieni "Sõrmuste Isanda" yks peategelasi - Aragorn, oli tegelikult maskeeritud vene (neeger)vägilane Ivan Lollike.

Kokkuvõtteks: järjekordne võimalus ennast lugedes iga natukese aja tagant ribadeks naerda. Erinevalt eelmisest osast ei hakanud tekst siin kusagil venima ja yldse oli kõik igati tipp-topp tasemel. Tugev viis.

Teksti loeti vene keeles

Viis, aga miinusega. Iseküsimus, et ma järjekordselt sarja valest otsast sattusin lugema. Päris mitu korda tundus, et läheb igavaks kätte ja kistakse nalja vägisi välja, aga siis tuli jälle mõni siuke kild, et ei saa ikka alla viie panna. No neid Holmesi-Watsoni paroodiaid on ju hulgi, aga pole enne kohanud, et Holmes lakke kõmmutama hakkaks. Muideks on ka lahtiseks jäänud ots (?) üpris naljakas: mida ikkagi Ivan-Lollike Lord of the Ringsis korda saatis? Et nagu autoritepoolne vihje, et kesse muu seda sword-and-sorceryt tõsiselt võtab ja ega kedagi ei huvita ka. Muidu aga jah päris lõbus lugemine. Kuigi ma pole kindel, et seda faili tuleviku tarbeks alles hakkan hoidma.
Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: märts 2024
veebruar 2024
jaanuar 2024
detsember 2023
november 2023
oktoober 2023

Autorite sildid: