Kasutajainfo

Lew R. Berg

17.02.1968–27.04.2005

  • Eesti

Teosed

· Lew R. Berg ·

Kõrvalepõige

(jutt aastast 1997)

ajakirjapublikatsioon: «Mardus» 1997; nr. 3
♦   ♦   ♦

eesti keeles: ilmunud vaid perioodikas

Sarjad:
  • Mardus
Hinne
Hindajaid
0
1
1
1
2
Keskmine hinne
2.2
Arvustused (5)

Keskmine kosmoseõudukas. Kuna sihukesi lugusid, nii lühemaid, kui pikemaid, on kirjutatud megatonnide kaupa, siis tuleb tunnistada autori julgust, kes sihukeses konkuretsis midagi teha üritab. Edu talle!
Teksti loeti eesti keeles

Täiesti sihitu lugu, kus midagi pidevalt toimub, aga toimuv ei oma mitte mingisugust mõtet. Väga viletsa Fredric Browni jutu veel viletsam peegeldus.
Teksti loeti eesti keeles

Lugu sellest, kuidas mingid paar toru (sry kosmoselendurit) satuvad juhuslikult mingisse x-paika, kus paistab hästi palju igasugu kolle ja muud sellist olevat ja noil torudel paistab nende kollikestega pisikesi probleeme olevat jne. Millegi uuega ei hiilga ta küll, olen ise ka vist juba natuke vana säherduste lugude jaoks. Parem midagi muud.
Teksti loeti eesti keeles

Ausalt öeldes jäi mulle see kõik suhteliselt arusaamatuks. Igal juhul jäi mulle aeg-ajalt tunne, et kodanik Berg on vahepeal sürrealisimi vastu huvi tundnud ning selleteemalisi raamatuid lugenud ning pilte vaadanud. Tõtt öelda pean mainima, et nii mitmedki episoodid tuletasid mulle meelde mõningate sürrealistide maale, aga kahjuks ei tule meelde kelle ja milliseid maale. Küll aga olen kindel, et kunstiajaloos meile sellise sisuga töid ette näidati. Muidugi ei taha ma väita, et Berg kasutas kunstiklassikat meelega, kuid selline tunne jäi igal juhul püsima. Ent see asjaolu ei teinud juttu lugemisvääriliseks. Sürri oli igal juhul päris võimsalt peale raputatud, kuid sisu ise jäi liiga kahvatuks. Täpsemini väljendudes, sisu ju iseenesest polnudki. Ning kirjaniku, eriti ulmekirjaniku, puhul on see kindlasti väga halb näitaja.
Teksti loeti eesti keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuli 2024
juuni 2024
mai 2024
aprill 2024
märts 2024
veebruar 2024

Autorite sildid: