Kasutajainfo

Neil Gaiman

10.11.1960-

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Neil Gaiman ·

Keepsakes and Treasures: A Love Story

(jutt aastast 1999)

Sarjad:
Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
2
0
0
0
0
Keskmine hinne
5.0
Arvustused (2)

Jutu minategelaseks on lastekodus kasvanud ja hea hariduse saanud kurjategija. Tapmine pole noormehele küll mingiks probleemiks olnud – esimene ohver oli pedofiilist lastekodujuhataja; ülikooli lõpetamisel premeeris nooruk end aga sellega, et läks ja lõi oma mölakast vanaisale noa silma... mingil ajal nottis ta maha ka neli võimalikku kandidaati omaenda isa vääritule kohale.

Niipalju siis isiklikest arvetest... jutu sündmuste ajal on tegu hea kasvatuse saanud ja rafineeritud maitsega noore mehega, kes töötab maailma kümne rikkaima inimese hulka kuuluva härrasmehe heaks. Töö on vastutusrikas ning esitab pidevalt suurepäraseid väljakutseid... noh, mingi segu ülemihukaitsjast ja rahvusvaheliste eriülesannete spetsialistist.

Täpsemalt on jutu sisuks noormehe tööandaja vägevaim seksseiklus. Rohkem ei soovigi rääkida, sest milleks inimestelt lugemisnaudingut võtta. Niipalju ehk küll, et jutu ulmelisus ongi seotud selle varimagnaadi sekspartneri olemusega, et mingi iidse ning (justkui) hävinud rahva esindaja.

Juttu soovitaks vältida neil, kel on raskusi postmodernse maailma seksikäsitluste vastuvõtmisel. Samas soovitaks estofiilidel jutule pilk peale heita. Kuid ma olen hoiatanud!

Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: september 2019
august 2019
juuli 2019
juuni 2019
mai 2019
aprill 2019

Autorite sildid: