Kasutajainfo

Brian Stableford

24.07.1948-

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Brian Stableford ·

Journey to the Centre

(romaan aastast 1982)

Sarjad:
Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
1
1
0
0
0
Keskmine hinne
4.5
Arvustused (2)

Lugu Michael Rousseau seiklustest mingisuguses hästi käigulise olekuga ulmelises maailmas. Asi selles, et mingisugused tegelased saavad teada, et MR on üks väheseid, kes oskab Saul Lyndrachi märkmetega (päevikud üestähendustega, mis seotud reisidega tolles tunnelisüsteemis) miskit asjalikku ette võtta ja muidugi läheb lahti vinge seiklus maailmas, kus ees igasugused pahalased ja muidu vinge kraam.
Soovitaks lugeda aktsioonilisema ulme fännidel. Igal juhul esimeste peatükkide käigus tuli natuke see H. Harrisoni "Surmailm I" (Deathworld 1) meelde. Ja enamvähem selline ta ongi: pinge üleval ja selline kiiretempoline tegevus käimas kogu aeg. Igal juhul soovitan.
Teksti loeti inglise keeles

Journey to the centre... raamatu sisu vastab täiesti pealkirjale. Miskis tulevikus eksisteerib miski planeet, miljoneid aastaid tagasi surnud planeet - Asgard. Vähemalt uued elanikud arvavad nii. Planeet on suur ja külm, paljud õnneotsijad elatuvad retkedest planeedi pinnakihi alla kadunud tsivilisatsiooni saladusi otsima, maa alla, kus on miljonite miilide ulatuses tunneleid - üle kogu planeedi pinna. keegi ei tea kui sügavale tunnelid ulatuvad. jõutud on vaid 4jandani...

Samal ajal on sõda - kaks selles galaktikas enamlevinud rassi peavad sõda. Sõda ei ole ennem läbi kui üks rass on täielikult on hävitatud viimse meheni. Sõda oli läbi saamas, alles oli ainult üks mees. See mees põgeneb Asgardile, planeedile mis meenutab sisult herilasepesa... ja alustab teekonda...Journey to the centre
Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: detsember 2019
november 2019
oktoober 2019
september 2019
august 2019
juuli 2019

Autorite sildid: