Kasutajainfo

Stephen King

21.09.1947-

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Stephen King ·

Quitters, Inc.

(jutt aastast 1978)

eesti keeles: Eesti Raadio «Jututuba»

Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
3
0
0
0
0
Keskmine hinne
5.0
Arvustused (3)

Jehuu, mina ei suitseta! Saavad kaks vana sõpra juhuslikult kokku. Üks näeb väga hea välja, teine nagu suitsetaja ikka. Hea välimusega kutt annab suitsumehele head nõu: mine Quitters, Inci ja nemad aitavad maha jätta. Suitsumees mõtleb, et tasuks proovida... Tegu on absoluutsete pragmaatikutega, kes annavad oma klientidele väga praktilisi põhjusi mittesuitsetamiseks (umbes nagu South Parkis: "Shut up or this cute bunny dies!!!"). Kõik jätavadki maha. Alatiseks.
Teksti loeti inglise keeles

Jaa,suitsetamise mahajätmise plaanidega inimestele abiks olev firma käitub põhimõttel:jätad suitsetamise maha,või nutad ja jätad suitsetamise maha.Tegelikult see mingi ulmekirjandus ei ole,sest kõik kirjeldatu võib ka tegelikult kuskil isegi olemas olla(heh-heh).Aga kirja on pandud hästi.Jutu põhjal on vändatud osa "The twilight zone`i".
Teksti loeti inglise keeles

Kripeldav süüdlasetunne küll närib sees, kui Baasis mitteulmelist teksti hinnata, aga ikkagi... "Quitters.Inc" on kogumikust "Night Shift" ainuke jutt, mis ka aastaid peale lugemist suurt naudingut pakub ja seetõttu ei suutnud kiusatust vältida. Olles suitsumees, tekkis juttu veel eriline isiklik suhe. Kummalisel kombel ütleb King "Night Shifti" eessõnas endast rääkides muu hulgas järgmised laused: "At this point in my life I seem to be reasonably healthy. In the last year I have been able to reduce my cigarette habit from the unfiltered brand I had smoked since I was eighteen to a low nicotine and tar brand, and I still hope to be able to quit completely." Ei tea, kas kirjaniku süngel lühijutul on olnud ka talle endale kaudne mõju? Või on kirjanduslik tekst tagajärg?
Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: september 2020
august 2020
juuli 2020
juuni 2020
mai 2020
aprill 2020

Autorite sildid: