Kasutajainfo

Sergei Ivanov

10.10.1952-

Teosed

· Sergei Ivanov ·

Vetrõ Imperi

(romaan aastast 1995)

Sarjad:
Sisukord:
Hinne
Hindajaid
1
0
0
0
0
Keskmine hinne
5.0
Arvustused (1)

Sarja teise romaani tegevus toimub Impeeriumis, vahetult pärast ebaõnnestunud vallutusretke teisele mandrile - Metsa (mis on kirjeldatud sarja esimeses romaanis).

Olukord esimesel mandril on märksa komplitseeritum kui paistis esimese romaani järgi. Impeeriumil on rangelt tsentraliseeritud feodaalne struktuur imperaatoriga eesotsas, ühiskond jaguneb kindlate privileegidega klassideks, ei puudu sealt ka orjad. Nagu taolistele ühiskondadele omane, käivad pidevad intriigid ja võimuvõitlus, kõige ihaldatum on muidugi imperaatori troon. Ja Impeerium pole mandril sugugi üksi, põgusalt on mainitud ka naaberriike.

Romaani peategelased (erinevas seisises aadlikud) on algusest saadik haaratud intriigidesse ja kähmlustesse. Kuid peagi selgub, et seekord on mängus midagi enamat kui erinevate aadlike omavahelised arveteklaarimised, ohus on Impeerium ise.

Nagu esimeseski romaanis, on siin ohtrasti hästi kirjutatud võitlusstseene, seekord on aga lisatud tubli annus erootikat. Rohketele võitlus- ja armustseenidele lisanduvad ka ootamatud süzheepöörded.

Sellega on üheltpoolt tegu erootilise kallakuga seiklusulmega (mida on tõesti põnev lugeda), teiseltpoolt aga kirjeldatakse Ogranda maailma teist külge, millest esimeses romaanis sai vaid põgusa ettekujutuse. Ja tulemus on minu meelest viit värt.

Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: november 2019
oktoober 2019
september 2019
august 2019
juuli 2019
juuni 2019

Autorite sildid: