Kasutajainfo

Aleksandr Gromov

17.08.1959-

Teosed

· Aleksandr Gromov ·

Vopros prava

(jutt aastast 1995)

Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
2
2
0
0
0
Keskmine hinne
4.5
Arvustused (4)

Lugu entusiastist konusoidikasvatajast (need on säärased eriti kapriissed dekoratiivtaimed), kes asjaolude traagilise kokkulangemise tagajärjel on sunnitud veetma kaks nädalat päästepaadis koos fanaatikust paranormaalsete nähtuste "spetsialistiga". Äärmiselt kurb lugu - naer pisarateni on garanteeritud.

Neli seepärast, et Aleksandr Gromovi lugusid kasvõi kuidagi paremusjärjestusse seada. Seniloetutest oli käesolev jutt pisut nõrgem. Nalja kyll nabani aga viimane ots kippus pisut venima.. Jäi selline kerge tunne et autor on yhe ja sama koomilise situatsiooni lypsimisega pisut yle pingutanud. Aga ainult pisut.

Teksti loeti vene keeles

Kaks oma ala asjaarmastajat-fanaatikut koos piiratud ruumis, muidugi juhul kui kui neil on erinevad huvid, on väga raske olukord. Eriti juhul, kui mingi kolmas jõud (antud juhul kosmoselaineri päästepaat oma elektronajuga) hoolega jälgib, et mõlema fanaatiku põhilised õigused oleksid täidetud. Kusjuures põhiõiguste hulka kuulub nii õgus suhtlemisele (mida vajab fnaatik-parapsüholoog) kui ka üksindusele (mida hädasti vajab õnnetu konusoidikasvataja). Väga raske olukord, millel ei paistagi olevat lahendust...

Tõesti lõbus lugu.

Teksti loeti vene keeles

Tõeline õudusjutt! Siiamaani juuksed seisavad püsti.. hoidku allah meid sellise ülihea, igaühe "õigusi" kaitsva riigi eest, kus tüütut fanaatikust ligikippujat ei ole võimalik maha lasta ega isegi lihtsalt üle kurgi anda, et rahule jäetaks..

Järgmine kord kui elusõnalased või mormoonid ukse taga koputavad, mõtlen tagasi sellele jutule ja löön mõnuga neil sõrmed ukse vahele!

Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: september 2020
august 2020
juuli 2020
juuni 2020
mai 2020
aprill 2020

Autorite sildid: