Kasutajainfo

Karen Orlau

23.01.1975–

  • Eesti

Teosed

· Karen Orlau ·

Hall koer

(jutt aastast 2002)

eesti keeles: Karen Orlau «Sealtmaalt» 2002

Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
1
5
1
2
0
Keskmine hinne
3.556
Arvustused (9)

Keegi pole ilmselt veel lugu jõudnud lugeda?:) Igastahes räägib jutt ühest ilgest hallist koerast, kes kiusab kena neidu külateel. Neitsik saab küll koerast lahti, kuid kas ikka täielikult...? Lühijutuna väga hea.
Teksti loeti eesti keeles

Kas see on õudusjutt??? Või on ta midagi muud, millest ma mitte aru ei saa??? Minu arust on see üllitis tõeliselt mõttetu ja mitte mingeid tundeid, isegi pisikest hirmuvärinat ta minus küll ei tekitanud. Sealtmaalt-nimelise kogumiku absoluutselt kõige nõrgem jutt.
Teksti loeti eesti keeles

minu üks lemmikuid selles kogumikus. esiteks ma vihkan koeri :) teiseks ja mõne teise looga võrreldes: kui änge tekitav eluline olukord lahendatakse efektse nõiakunstiga, siis kipub jääma pisut nagu wishful thinkingu mulje. mis on küll ka omast kohast huvitav. kui aga koeraraisk isegi siis tagasi ilmub, kui temast autoga üle sõita ning sohu uputada, siis kas pole selline olukord isegi masendavam ;)
Teksti loeti eesti keeles

Minule meeldis ka üldiselt. Siin oli juba juttu: põhjus-seoses sündmused, arendus, tegevus. Aga paar sündmust võinuks vast veel vahel olla. Või lõppes siis jutt liiga vara ära. Aga üldiselt jah päris õnnestunud. Algernonis on mitmed laborandid üritanud aastaid kangelaslikult selliseid jutte kirjutada. Orlau aga vist väga ei pidanudki pingutama. Pluss tuleb "neljale" veel künofoobia eest juurde
Teksti loeti eesti keeles

Kõlbas küll, kuid ei midagi erilist. Natuke lahjaks jäi. Oleks võinud rohkem rõhuda naise hirmu ja paanika peale. Kujutada koera veel ohtlikumana ja pahatahtlikumana. Mul hakkas vaesest loomast pigem kahju, kui see naine ta alla ajas. Milles koer süüdi oli? Vähemalt oli lõpp normaalne, kuigi väheke etteaimatav.
Teksti loeti eesti keeles

Neli miinusega.Jutt arenes ilusasti, mõnusalt kõhedusttekitav õhkkond oli meisterlikult loodud, aga lõpule ma päriselt pihta ei saanudki. Mis tegelane see buldog tegelikult oli? Miks koera omanik teda ei mäletanud või polnudki seda koera tegelikult olemas? Kas püüab autor viidata koera taasündinud hingele? Kolme sõnaga - mind võttis nõutuks.
Teksti loeti eesti keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuni 2024
mai 2024
aprill 2024
märts 2024
veebruar 2024
jaanuar 2024

Autorite sildid: