Kasutajainfo

Veiko Belials

20.07.1966–

  • Eesti

Teosed

· Veiko Belials ·

Wereke, wereke, ega sa wesi...

(jutt aastast 2005)

eesti keeles: Veiko Belials «See, mis tuikab su veres» 2005

Sarjad:
Tekst leidub kogumikes:
  • Stalker
Hinne
Hindajaid
3
3
0
0
0
Keskmine hinne
4.5
Arvustused (6)

Cassili-sarja neljas tekst, mis ilmus värskes Belialsi kogumikus " See, mis tuikab su veres" . Selles loos otsustab Cassil hävitada isand Androsiaselt pätsatud ohtliku maagilise raamatu hävitada, paraku näib see aga olevat tehtud hävimatust materjalist. Cassili otsustab kustutada kirja raamatu lehtedel, tilgutades selle peale oma mürgist verd. Tahab parimat, ent välja tuleb, nagu tavaliselt...
Teksti loeti eesti keeles

See installatsioon Cassili tsüklisse on ehk senistest kõige omapärasem ja huvitavam. Belialsil on siin õnnestunud välja nuputada üsna kavalaid trikke ja tulla välja ootamatute lahendustega. Samuti hakkaks nagu Cassil meenutama tsükli kahe esimese loo Cassilit - traagilise saatusega äraneetut, kellel on ka oma hingeelu ja suhtumine toimuvasse. "Rongomoros" hakkas Cassil minu jaoks kuidagi värve ja erksust kaotama. Kena ja huvitav jutt.
Teksti loeti eesti keeles

Suhteliselt lühike vahepala, mida tegelikult ei oskagi pidada iseseisvaks jutuks, vaid pigem peatükiks romaanis. Aga sellel kujuteldaval (või ikkagi reaalsel?) romaanil pole suurt viga midagi, nii et ka peatükki pole põhjust vähema kui neljaga hinnata.
Teksti loeti eesti keeles

Seikleja Cassil varastab eelmisest osast tuttavaks saanud kuningalt ühe tähtsa raamatu ning üritab seda hävitada. Kahjuks ei lähe kõik nii lihtsalt ning ta satub vihma käest räästa alla. Lõpp on mõnusalt sünge ja kindlasti ka verine. Lühike lugu. Raske võtta iseseisva jutuna, kuid siiski nauditav. Jällegi peab mainima, et autori stiil on natuke liiga kiirustav ja pealiskaudne. Sellepärast ka neli.
Teksti loeti eesti keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuli 2024
juuni 2024
mai 2024
aprill 2024
märts 2024
veebruar 2024

Autorite sildid: