Kasutajainfo

Veiko Belials

20.07.1966–

  • Eesti

Teosed

· Veiko Belials ·

Wereke, wereke, ega sa wesi...

(jutt aastast 2005)

eesti keeles: Veiko Belials «See, mis tuikab su veres» 2005

Sarjad:
Tekst leidub kogumikes:
  • Stalker
Hinne
Hindajaid
3
3
0
0
0
Keskmine hinne
4.5
Arvustused (6)

Cassili-sarja neljas tekst, mis ilmus värskes Belialsi kogumikus " See, mis tuikab su veres" . Selles loos otsustab Cassil hävitada isand Androsiaselt pätsatud ohtliku maagilise raamatu hävitada, paraku näib see aga olevat tehtud hävimatust materjalist. Cassili otsustab kustutada kirja raamatu lehtedel, tilgutades selle peale oma mürgist verd. Tahab parimat, ent välja tuleb, nagu tavaliselt...
Teksti loeti eesti keeles

See installatsioon Cassili tsüklisse on ehk senistest kõige omapärasem ja huvitavam. Belialsil on siin õnnestunud välja nuputada üsna kavalaid trikke ja tulla välja ootamatute lahendustega. Samuti hakkaks nagu Cassil meenutama tsükli kahe esimese loo Cassilit - traagilise saatusega äraneetut, kellel on ka oma hingeelu ja suhtumine toimuvasse. "Rongomoros" hakkas Cassil minu jaoks kuidagi värve ja erksust kaotama. Kena ja huvitav jutt.
Teksti loeti eesti keeles

Suhteliselt lühike vahepala, mida tegelikult ei oskagi pidada iseseisvaks jutuks, vaid pigem peatükiks romaanis. Aga sellel kujuteldaval (või ikkagi reaalsel?) romaanil pole suurt viga midagi, nii et ka peatükki pole põhjust vähema kui neljaga hinnata.
Teksti loeti eesti keeles

Seikleja Cassil varastab eelmisest osast tuttavaks saanud kuningalt ühe tähtsa raamatu ning üritab seda hävitada. Kahjuks ei lähe kõik nii lihtsalt ning ta satub vihma käest räästa alla. Lõpp on mõnusalt sünge ja kindlasti ka verine. Lühike lugu. Raske võtta iseseisva jutuna, kuid siiski nauditav. Jällegi peab mainima, et autori stiil on natuke liiga kiirustav ja pealiskaudne. Sellepärast ka neli.
Teksti loeti eesti keeles
x
Janek H.
1985
Kasutaja rollid
Viimased 25 arvustused: