Kasutajainfo

Terry Goodkind

1948-2020

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Terry Goodkind ·

Debt of Bones

(lühiromaan aastast 1998)

Sarjad:
Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
0
2
1
1
0
Keskmine hinne
3.25
Arvustused (4)

Selles sajaleheküljelises lühiromaanis on koos kõik, mille pärast fantasyt kas armastatakse või vihatakse. Vägevad tulepalle loopivad maagid, nõidused, taevani tõusev tulemüür ja ebainimlikud "pahad". Lohe oli küll puudu. Tegemist on hiljem juurde kirjutatud eellooga Goodkindi "Sword of Truth" sarjale. Jällegi, sõltuvalt vaatenurgast, kas plussiks või miinuseks oli see, et Goodkindi "firmamärki", eriti jubedaid ja jõhkraid seksuaalse alatooniga piinamiste kirjeldusi siin peaaegu polnud.Loetav jutt, piisavalt huvitav, et tähelepanu tund või kaks ülal hoida, kuid ei midagi sellist, mida ikka ja jälle üle loeks. Neli miinus.
Teksti loeti inglise keeles

Lugu, mis kirjutatud spetsiaalselt Robert Silverbergi poolt koostatud antoloogiale "Legends", kuulub Goodkindi kõige kuulsamasse sarja "The Sword of Truth". Tegevus toimub natuke aega enne saaga esimese raamatu sündmusi ning peategelaseks Esimene Võlur Zed. Stiilipuhas fantasy. suured maagid, võimas maagia, hea ja kurja võitlus. Goodkind kindlasti kirjutada oskab, kuid minu maitse jaoks teeb ta seda natuke liiga paljusõnaliselt ja ülevoolavalt, aga ilmselt eepiline fantasy just selline peabki olema. Üldjoontes mitte just päris minu maitse, kuid lugeda täiesti kõlbab. Neli
Teksti loeti inglise keeles

Olles sarja "The Sword of Truth" esimesed 8 osa läbi lugenud, jäi see episood (ei tahaks ütelda proloog) tiba kesiseks. Ei andnud midagi olulist juurde, ei seletanud midagi olulist lahti. Tegelikult tekkisid mõned küsimused, aga siin võib tegu olla ka minu kehva detailimäluga. Õnneks oli lugu ebagoodkindlikult lühike. Nendele, kes autori epopöaga tuttavad pole, võib see aga täitsa muhe vahepala olla.
Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: veebruar 2023
jaanuar 2023
detsember 2022
november 2022
oktoober 2022
september 2022

Autorite sildid: