Kasutajainfo

Charles Stross

18.10.1964-

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Charles Stross ·

Elector

(jutt aastast 2004)

ajakirjapublikatsioon: «Asimov`s Science Fiction» 2004; september
Sarjad:
Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
1
2
0
0
0
Keskmine hinne
4.333
Arvustused (3)

alla viie ei raatsi panna, sest tükk aega pole miskit ulmekat lugedes nii kõvasti naerda saanud kui selle jutu algusosas. ma mõtlen seda olude kirjeldamist, millest selgub, et monster truck kuulub inimese elementaarsete vajaduste hulka, mille ühiskond tasuta tagab, orjad ja zombid aga mitte. ning et kaevandamine ja rakenduslik usuteadus on võrdselt ebasoovitavad tegevused. sest olukord pole kiita: "weakly godlike intelligences", tuntud ka kui Vile Offspring, on, Maad esialgu vahele jättes ja enda tarbeks hoides, sisemised planeedid koos Jupiteriga juba molekulideks lahti võtnud, et endale arvutit ehitada; esialgu on Saturnil veel rahulik, aga mine tea, kauaks.

sündmusi väga palju ei ole - lihtsalt et vanaisa tuleb külla -, selline tagasivaateline peatükk siis, sest kõik salapärased tegelased lobsteritest alates tegutsevad edasi ja maailm on endiselt täis mõistatusi - ja ruutereid.

kui keegi peaks virisema, et ulme on omadega ummikus ja uusi ideesid ei ole ega tule, siis tuleks teda sundida Strossi lugema. või kui neid nominante vaadata, siis on Rowe ju ka päris hea. ma küll ei usu hästi, et Stross või Rowe sel aastal Hugo pälviks, aga hea märk seegi, kui taolised asjad Hugo nominandiks tõusevad. sai nüüd kogu accelerando arvutisse tõmmatud ja püüaks järgimööda läbi lugeda, kui pakilisemad tööd tehtid. sobiv oleks seda ilmselt Ruckeri -ware`de komplektiga võrrelda, samamoodi on tegevus geniaalsete detailide kõrval teisejärguline, ent mitte ka päris tähtsusetu.

Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: mai 2020
aprill 2020
märts 2020
veebruar 2020
jaanuar 2020
detsember 2019

Autorite sildid: