Kasutajainfo

Indrek Hargla

12.07.1970–

Biograafia Bibliograafia
  • Eesti

Teosed

· Indrek Hargla ·

Tammõküla viljakuivati

(jutt aastast 2015)

eesti keeles: antoloogia «Pikad varjud» 2015

Tekst leidub kogumikes:
  • Stalker
Hinne
Hindajaid
1
3
0
0
0
Keskmine hinne
4.25
Arvustused (4)

Lugu, mis servapidi on seotud `Süvahavva`-seeriaga. Taas kogumiku üks paremaid ja ka süngemaid. Tegemist oli kogumiku viimase jutuga, mille lõpetasin kella 2 paiku öösel, ning tekkis natuke kõhe tunne küll, isegi keset linna asudes.
Teksti loeti eesti keeles

Hea lugu, põnev, hea tempoga ning hästi jälgitav, aga üleüldine ülistamine jutu suunal on mu meelest ülearu.

Esiteks oli lugu natuke liiga verine ja kannatanute hädad liiga suured, et päris usutavad olla, teiseks oli lahendus minu jaoks wtf, minu meelest oleks nii ainult ühe kurja hinge juurde saanud, ning kolmandaks isegi mina mõtlesin kohe lugemise ajal endamisi, et mismõttes see Lagle arvati neitsi olevat lihtsalt lambist. Miks ta ise üldse suure surmagagi nõus oli arbujat aitama, kui ta mitte ainult et ei olnud neitsi, vaid oli ka rase, oli täiesti kirjutamata. Naabertalust oleks ju lapse tuua saanud vabalt!

Teksti loeti eesti keeles
x
Indrek Jentson
10.04.1964
Kasutaja rollid
Viimased 25 arvustused:

See lugu heidab muu hulgas valgust surematute saamisloole ja paigutab kogu põhisündmustiku ajaskaalal kuskile kaugele tulevikku. Jääb muidugi arusaamatuks osa tehnoloogia täielik kadumine, aga eks sellele saaks ka põhjuseid välja mõelda.
Teksti loeti inglise keeles

Jälle üks omapärane maagiasüsteem ja väike lugu selle ümber. Peategelane ise vastavaid maagilisi võimeid ei oma, kuid on endale põhjalikult selgeks teinud "mängu reeglid" ja suudab end sel viisil kasulikuks teha.
Teksti loeti inglise keeles