Kasutajainfo

Ant Skalandis

1.09.1960-

Teosed

· Ant Skalandis ·

Neporotshnoje zatshatije Kasjana Proletkina

(jutt aastast 1989)

Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
0
0
2
0
0
Keskmine hinne
3.0
Arvustused (2)

Lugu selline, et läheb kuulus kontaktler Miguel Santiago Hortes avastamisretkele miskile kaugele planeedile, teatab selle ümber möllavatest anomaaliatest, maandub sinna ja naaseb Maale pisut enam kui 9 kuud hiljem neitsist sündides, üleni hammustusjälgi täis (hambajäljed meenutavad kõige enam inimese omi), pealaest jalatallani skafandrisse riietatuna ja absoluuteriga vehkides. Ja sureb kohe pärast seda ära. Loomulikult paelub juhtunu kuulsa kosmoseluuraja Kasjan Proletkini (?) tähelepanu, kes asja selgust tooma sööstab. Jne…

Pole vist mõtet lisada, et tegemist on eriti kreisi looga. Mõned naljad on päris kobedad, ent tervikuna siiski mitte midagi erilist.

Teksti loeti vene keeles

Eelnenule väikeseks paranduseks veel see oluline detail et neitsist syndis pärast Kasjan Proljotkin ise. Auväärne Miguel Santiago "ema" neitsilikkuses on põhjust kahelda! Nimelt tuvastati hiljem et Santiago ja too naisterahvas olid 9 kuud enne seninägematu lapsukese syndimist poole tunni vältel kuu peal koos viibinud. Mida nad seal tegid, nagu öeldakse - moltshit nauka. Kyll on teada et mõlemad kandsid sealjuures professor Fuckmani poolt konstrueeritud spetsiaalseid skafandreid mis võimaldasid suguyhet vaakumis ja muudes elutegevuse jätkamiseks ebasobivates paikades.

Aga yldiselt jah.. algus isegi lubas ja oli ysna naljakas, sealt edasi kadus naljakus kusagile ära ja alles jäi lihtsalt jabur ja mitte eriti ladusalt seotud tekst.

Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: oktoober 2019
september 2019
august 2019
juuli 2019
juuni 2019
mai 2019

Autorite sildid: