Kasutajainfo

Robert Jordan

17.10.1948-16.09.2007

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Robert Jordan ·

Winter`s Heart

(romaan aastast 2000)

Sarjad:
Hinne
Hindajaid
1
1
0
0
0
Keskmine hinne
4.5
Arvustused (2)

Selle järjekordse osaga "Wheel Of Time" sarjast kipub olema nii nagu mitme eelmisegi osaga - kui lõppu välja jõuad on pagana raske meenutada, mis siis konkreetselt just selles osas juhtus. Kõik eelnenu kipub sulama kokku üheks hiiglama pikaks joruks, kus tegelasi ja tegevusliine on nii palju et selle kõige meelespidamiseks oleks vaja ilmselt sama palju pingutada nagu koolis ajalugu õppides. Aga eks ma püüan. Loodetavasti ei pane Baasi ajalooõpetajad mulle madalamat hinnet kui mina autorile.

Mat Cauthon, kes üle-eelmises(?) osas jäi Ebou Daris kokkuvarisenud maja alla, on vahepeal nii palju paranenud et suudab juba haududa põgenemisplaane linna vallutanud Seanchanide käest. Nagu tema põgenemistega ikka, kipub sellest vastu tema tahtmist kujunema hoopiski maailma-ajaloolise tähtsusega sündmuste sasipundar, milles oma osa on ka teatud naissoost isikul, kellega kohtumist talle juba ammu on ennustatud...

Elayne on jõudnud Caemlynisse ja püüab kindlustada oma kadunud ema poolt vabaks jäetud trooni. Selleks tuleb tal tantsida üsnagi pingelist poliitilist köietantsu, kusjuures mõistagi pole mitte kõik inimesed tema ümber need kellena näivad.

Rand on võtnud nõuks puhastada saidin ja panna sellega piir One Power`it kasutavate meeste hulluksminekule. Seda titaanlikku ettevõtmist saadavad ootuspäraselt Hollywoodi-stiilis action ja eriefektid. Enne ülesande kallale asumist teeme tutvust ühe isemoodi linna Far Maddingiga, kus One Powerile ei omistata põrmugi nii suurt tähtsust nagu mujal. Põgusalt kohtume jälle ka Padan Fainiga.

Mitmed eelmistes osades püstitatud küsimused jäävad aga endiselt õhku rippuma, millega Jordan loodab kindlustada selle, et ma ka sarja järgmise, käesoleva aasta oktoobris ilmuva osa "Crossroads of Twilight" ära ostaksin. Tõenäoliselt ostangi.

Teksti loeti inglise keeles

Mulle tundus, et raamat oli teistsuguse "käekirjaga" kirjutatud, kui eelmised. Justkui oleks autor paremini kirjutama hakanud. Terve rodu sarja varasemaid osi peavad kehvema hindega leppima.
Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: jaanuar 2021
detsember 2020
november 2020
oktoober 2020
september 2020
august 2020

Autorite sildid: