Kasutajainfo

Dalia Truskinovskaja

13.05.1951-

Teosed

· Dalia Truskinovskaja ·

Daite mesto gnevu Božiju

(romaan aastast 2003)

Hinne
Hindajaid
0
1
0
0
0
Keskmine hinne
4.0
Arvustused (1)

Oli kord Venemaal mõningate müstiliste võimetega mees, kelle poeg valetunnistuste põhjal vangi mõisteti ja seal surma sai surma. Siis otsustas ta prokurörile, kes seda kuritegu menetles kätte maksta, ajades tolle poja enesetapuni. Kuigi poiss muutus narkomaaniks jäi ta ellu ja otsustas kätte maksta kõigile, kes niimoodi teistega käituvad. Niimoodi lõi ta www.uprava.ru nimelise võrgu leheküljega seotud püramiidskeemi, mis pidi seaduse käest pääsenud kurjategijaid õiglaselt karistama. Kuid varsti hakkasid sealt abi otsima need, keda see struktuur oli ette nähtud karistama. Kõik see aga oli loonud juba sellise olude rägastiku et taevased jõud leidsid et on vaja asja uurida ja sellisele korratusele piir peale panna.

Teos algab kui natuke puiselt kirjutatud põnevik, aga küllaltki kiiresti tuleb sisse müstiline liin, kus räägitakse sellest taeva väest ja raamatu teine pool on põhiliselt teemal, mis on karistus ja mis on kättemaks ja kas kättemaksust kunagi ka midagi positiivset võib tekkida.

Minu meelest oli asi natuke liiga pikaks venitatud. Raamatu lõpuks oli põhiline emotsioon see, et õnneks sai ta läbi. Sisukusega lugu väga hull ei olnud ja sama autorit olen nõus tulevikus kah lugema... selline kolme-nelja vaheline teos minu jaoks "4-"

Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: november 2019
oktoober 2019
september 2019
august 2019
juuli 2019
juuni 2019

Autorite sildid: