Kasutajainfo

Sandra Kasturi

1966 -

Teosed

· Sandra Kasturi ·

Mungo the Vampire

(jutt aastast 2014)

Hinne
Hindajaid
0
1
0
0
0
Keskmine hinne
4.0
Arvustused (1)

Sandra Kasturi on Eestis sündinud, ent Kanadas elav ja inglise keeles kirjutav kirjanik ja toimetaja, kelle üleloomulikku sisaldav proosalooming peaks koosnema 8 jutust. "Mungo the Vampire" on ilmunud originaalantoloogias "Stamps, Vamps & Tramps" (Evil Girlfriend Media, 2014), kus läbivateks teemadeks on pealkirjas nimetatud nähtused: tätoveeringud, vampiirid ja hulkurid.
 
Loo algus annab kohe ette nunnu, humoorika ja heldimapaneva noodi: "Once there was a tiny little vampire whose name was Mungo Cheswik. He was no bigger than a pickle. Mungo was terribly in love with film star Annabel Cartwright." Nii et õudus, veri ja muud võimalikud koledused on pigem pehme sooja vati sees. Lugu räägib siis sellest, et kuigi tillukese vampiiripoisi armastus paistab esialgu õnnetu (naine on võrreldes temaga nii suur ja elab pealegi USAs, Mungo aga Inglismaal), siis leiab nutikas vereimeja võimaluse end kirjaga üle ookeani postitada ja õnnelikult filmistaari lauale potsatada. Tekib vastastikku kasulik suhe, millega naine aga varsti rahul pole, sest tilluke vampiir ei suuda teda kuidagi endasarnaseks muuta, aga see oleks hädavajalik, et säilitada igavene noorus. Midagi tuleb ette võtta ja kurjaks tegelaseks osutub lõpuks filmidiiva, mitte Mungo.
 
Lühike jutt, panen nelja miinuse.
Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuni 2022
mai 2022
aprill 2022
märts 2022
veebruar 2022
jaanuar 2022

Autorite sildid: