Kasutajainfo

Scott Sigler

Teosed

· Scott Sigler ·

Infected

(romaan aastast 2008)

Hinne
Hindajaid
1
0
0
0
0
Keskmine hinne
5.0
Arvustused (1)

Esialgne arvustus Goodreadsis:
 
"Keeruline situatsioon, sest pool raamatust hindaks ma viiega, teise poole kahega. Süžee on lihtne, aga oma lihtsuses töötav - salapärane haigus, mis ajab inimesed hulluks, muudab nad vägivaldseks ja psühhootiliseks. Esimestest ohvritest ei ole eriti midagi teada, sest nende kehad hakkavad rekordkiirusel lagunema. Aga mõned nakatunud peavad tugevama psüühika tõttu psühhootilistele tendentsidele vastu, ei soorita enesetappu ning on piisavalt kaua elus, et haigus saaks oma määratud kulu lõpuni kulgeda.
Kõik, mis puudutab haigust ja nakatunud peategelast Perryt on 5. Esmaklassiline body horror . Haigust jahtivate CIA, CDC ja politseiagentide tegevusi kirjeldavad peatükid on nii piinlikult magedad, et ma ei oskagi kohe seisukohta võtta. Kõlab ehk pisut rassistlikult, aga kohe näha, et teos on ameeriklase kirjutatud. Mitte ühestki action-scifi klišeest ei jäeta vist läbi trampimata - gritty 'Nam vet, wisecracking young partner, varjudes kõrguv Presidendi kuju ja taustal lehviv USA lipp... "In English, please!" välja ei öeldud, aga paar korda vihjati. Loodan, et järgedes öeldakse see klassika ka välja.

Kompliment teosele on aga seegi, et ma kavatsen vähemalt teist osa sarjast lugeda"
 
***
 
Hinne "4" oli vahetult peale lugemist antud ning on tegelikult täpne. Aga kuna ma istun siin praegu nädal aega peale lugemist, kell on 5:30 hommikul ning mul läks tund aega tagasi uni ära, sest ma nägin klippe sellest raamatust unes ning nüüd istun ja sügelen siin üle kere, siis ma olen sunnitud selle BAAS-is viie peale tõstma.
 
See on tõesti esmaklassiline body horror. Kui parasiidid ja muu säärane ihu imelikuks ajab, siis vältida.
 
Võigas.
Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuli 2019
juuni 2019
mai 2019
aprill 2019
märts 2019
veebruar 2019

Autorite sildid: