Kasutajainfo

Laini Taylor

Teosed

· Laini Taylor ·

Muse of Nightmares

(romaan aastast 2018)

Hinne
Hindajaid
0
1
0
0
0
Keskmine hinne
4.0
Arvustused (1)

See on Strange the Dreamer-i järg ja vahelduseks üks veider case kus lugu on kahes raamatus aga ma tahaks, et oleks kolmes. Novaandkoraga käidi  praeguse kahe-raamatuse variandi juures suht ülekohtuselt ringi mahu osas, neis olid palju potensiaali, et olla palju detailsem kõrvallugu. Suheylaga sama moodi.  Deus Ex Machina lahendust kriisile ei olnud vaja. Raamat jättis mitmeti kiirustatud, surume 2 raamatut ühtede kaante vahele mulje ja seepärast ka 4/5
See on YA aga kui Strange the Dreamer oli väga palju muinasjuttudest ja nende tõeks saamisest siis see on pigem vastupidi, huvitav uuring õudustest. Siin on enesetappu, massimõrva katse, 15 aastat üles kasvamata (sest kogu ta energia on läinud terve karja hingede orjastamisele) lapse vaimsest arengust ja proovidest leida viise elada mis oleks hullemad kui surm (kasvõi siis näiteks ajatsükkel kus sa korduvalt ja korduvalt sured ...). Rääkimata siis välja ütlemata küsimustest, et kas see kui sa oma surnud tüdruksõbra hinge/vaimuga seksid .. kas see siis on nekrofiilia? Ei sest pole keha või jah sest ta on surnud?
Kui Strange the Dreameris olid kerged vihjed sellele, et see Zeru on osa samast mitmikilmast kui Luu ja Suitsu Tütar, siis siin see muutub otseselt faktiks, ja on osade tegevusliinide lahutamatu osa. Maa oma koledustega on jätkuvalt üks rahumeelsemaid ja normaalsemaid paiku ... Kõik tegelased, isegi Theon arenevad suht stabiilselt edasi, isegi kui osad suht midagi ei tee. Osad maailma ja mitmikilma olukorrad ja põhjused seletatakse lahti. Kõik saab enam vähem õnneliku lõpu, eriti kui teada, et maailm, kus on olemas need kes hingedele kehasid ehitavad on täitsa olemas. Nagu esimeseski osas, seigeldakse hulga unenägudes.
Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: mai 2022
aprill 2022
märts 2022
veebruar 2022
jaanuar 2022
detsember 2021

Autorite sildid: