Kasutajainfo

Svjatoslav Loginov

9.10.1951-

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Svjatoslav Loginov ·

Sponsor

(jutt aastast 2002)

Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
1
1
0
1
0
Keskmine hinne
3.667
Arvustused (3)

Kloonimisega (siis kutsuti seda loomulikult teiste nimedega) kaasnevatest ohtudest kirjutati juba (vähemalt) eelmise sajandi 60.-ndatel/70.-ndatel (näiteks Vladimir Savtshenko “Otkrõtije sebja” - 1967) ja viimastel aastatel on kirjutatud muidugi veelgi agaramalt. Antud lugu ei lisa sellesse teemasse ühtegi uut, huvitavat ega originaalset vaatenurka ja on pealegi ilmselt kiirustades ning lohakalt kirja pandud.
Teksti loeti vene keeles

Teadlase-bioloogi uurimissuund (kloonimine) on ära keelatud. Tema kursusekaaslasest ministril, kes omal ajal ei soovinud anud teemal vox populiga vastuollu minna on tytar.. kellel on leukeemia ja säärane haruldane veregrupp et operatsiooniks vajaliku doonori leidmine on võimatu. No ja siis loomulikult sponsor, kes hea onuna teadlase finantseerimise enda peale võttis.

Vaidleks eelarvustajaga. Kloonimisega kaasnevatest ohtudest polnud siin loos sõnagi. Räägiti kloonimise ärakeelamisega kaasnevatest ohtudest. Selles mõttes oli vähemasti minu jaoks haruldane juhus kus sai rõõmu tunda autori seisukohtade 100% jagamisest. Lohakas teostus? Ei märganud.

Mis puutub kõikvõimalikesse olemaks science fiction pretendeerivatesse “hoiatusromaanidesse”, kus hoiatatakse vaest lugejat absoluutselt igasuguse teaduse-teadmise eest mille praktiseerimine stereotyypse mad scientisti poolt lõpeb teadagi alati kohutavate katastroofidega, siis võrdlus nendega on antud juhul kohatu?

Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: aprill 2021
märts 2021
veebruar 2021
jaanuar 2021
detsember 2020
november 2020

Autorite sildid: