Kasutajainfo

Walter Jon Williams

15.10.1953-

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Walter Jon Williams ·

Daddy`s World

(jutt aastast 1999)

Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
2
2
1
0
0
Keskmine hinne
4.2
Arvustused (5)

Lugu poisist, kes elab suurepärases, lausa muinasjutulises maailmas. Tema õpetajateks on nukrailmeline Don Quixote, Marcus Tullius Cicero ja Härra Konn, kes annab kehalist kasvatust. Pärast kooli läheb ta koos isa, ema ja väikese õega lõbustusparki või mõnda muusse huvitavasse kohta. Kõik on hästi tore.. kuni yhel päeval server kokku jookseb.

Paar leidlikuvõitu kildu. Nukravõitu jutuke elamisväärse elu võimalikusest virtuaalses reaalsuses.

Teksti loeti inglise keeles

Teine libategelikkuse lugu "The Best of the Best" kogumikus. "The Wedding Albumi" muutis huvitavaks veider teemaarendus tulevikufotograafia teemal. Käesolev jutt on lihtsalt üks paljudest tekstidest, mille peategelane on omadega arvutisse kolitud (või kolinud) ja pole sellisena ülearu huvitav.25.11.2013: kuna siiamaani on meeles, siis ilmselt jah polnud nii hull, et peaks "kolme" panema. Tõstan siis hinnet.1.07.2017: kordan tõstet :)
Teksti loeti inglise keeles

ei olnud ehk nii hull, kui eespool arvatud. miskipärast tundus, et autor polnud seda ainult lõpu pärast kirjutanud. pigem ikka ulme kui millegi üldinimliku võimendamise vahend. ehk siis suhted õe ja venna vahel olid kenasti paigas. ja eelkõige see mujale-tahtmine. inimene kipub rahulolematu olema, eriti kui talle tundub, nagu oleks ta tegemine-olemine kuidagi piiratud. arvutis olev poiss oleks ju võinud progemise selgeks õppida ja ennast kuidas iganes paremaks kirjutada, aga ei. just nagu tavalises elus on inimesed, kes võiks midagi selgeks õppida ja oma elujärge seeläbi parandada, aga ei.
Teksti loeti inglise keeles

Tegelikult üsna kurb ja julm lugu. Maksimumhinnet panema ei hakka, sest tegu pole lihtsalt seda tüüpi tekstiga, millised mulle väga meeldiksid, ent "neli" tuleb kindlalt ära.
Teksti loeti eesti keeles