Kasutajainfo

Steven Erikson

7.10.1959-

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Steven Erikson ·

Reaper`s Gale

(romaan aastast 2007)

Sarjad:
Hinne
Hindajaid
2
0
0
0
0
Keskmine hinne
5.0
Arvustused (2)

Malazi sarja seitsmenda osa tegevus toimub suures osas jällegi Letheri impeeriumis ning selle pealinnas Letherases, mis kindlasti rõõmustab kõiki Tehol Beddicti ja Buggi fänne. Rõõmustamiseks peaks justkui põhjust olema ka Tiste Eduri hõimudel, kes on ju hiljuti saanud hakkama sellega et vallutanud terve Letheri impeeriumi. Praktikas tuleb aga välja, et impeerium on üks kuramuse keeruline asi ja pole üldse lihtne seal oma võimu maksma panna kui põliselanikud sind kogu aeg "seestpoolt õõnestavad". Tegelik võim kipub olema ikkagi Letheri käes. Lisaks tegutsevad impeeriumi piirialadel suurema või väiksema eduga erinevad hõimud, kes üritavad segast olukorda oma positsiooni parandamiseks ära kasutada. Ja kui sellest veel väheks peaks jääma siis viimaks jõuab kohale ka Malazi impeeriumi 14. armee - selle koha peal jooksevad romaanisarjas seni nagu paralleelmaailmadena eksisteerinud Malazi ja Letheri impeeriumid kenasti kokku.

Erikson aga poleks Erikson kui tema romaani tegevus ainult ühe pealiiniga piirduks. Pole kindlasti mõtet hakata kõiki erinevaid tegevusliine siin üles lugema ja kirjeldama, lugege ja te näete ise. Nagu ikka, saab hulk sümpaatseid tegelasi verise tegevuse käigus paratamatult hukka. Kuna aga Malazi maailmas on surm pisut venivam mõiste kui meil siin, on tasakaaluks jällegi mõned varem mahakantud tegelased tagasi.

Ega siis muud kui edasi järgmise osa kallale, mis juba kannatamatult lauanurgal ootab...

Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: oktoober 2023
september 2023
august 2023
juuli 2023
juuni 2023
mai 2023

Autorite sildid: