Kasutajainfo

Vjatšeslav Morotško

1933-

Teosed

· Vjatšeslav Morotško ·

«Mojo imja vam izvestno»

(jutt aastast 1972)

eesti keeles: «Te teate mu nime»
antoloogia «Diogenese latern: Valimik nõukogude ulmejutte» 1976

Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
2
4
3
3
1
Keskmine hinne
3.231
Arvustused (13)

Midagi Erakordset on tulemas. Suur pilv ewntroopiakiirendust ja sellest peab üle aitama mingi Erakordne. Ei anna viite sellele. Oli kuidagi uimane lugu. Ei meeldi sellised lobisemiselood mulle. Pole midagi teha. Saab nelja.
Teksti loeti eesti keeles

Minuarust antoloogia «Diogenese latern» viletsaim jutt... ei jäänud see jutt meelde, ei kutsunud taas lugema, kuigi olen seda juttu erinevas vanuses mitu korda lugenud jäi siiski selle loo sügavam mõte mulle hämaraks.

Tegu on Erakordsega ning ka jutt on erakordselt hall...

Teksti loeti eesti ja vene keeles

Ka rikkad nutavad....

09.10.2006: Lugedes järgnevaid arvustusi, tahaks veel midagi öelda. Minu arvates on see lugu poeetiline. Selline nukralt julm jutt. Mulle taolised teinekord meeldivad.

Teksti loeti eesti keeles

Loo idee on hea aga minu arust tulnuks autoril hea jutu saamiseks rohkem vaeva näha. Juba teisel leheküljel aimab lugeja, kes on see Erakordne. Jutul kaob korrapealt pinge: suudab ju Erakordne iga ettetuleva probleemi lahendada. Sellepärast see 3.
Teksti loeti eesti keeles

Loos oli nii mõndagi mis hakkas tugevalt häirima. See pidev melanhoolia ja enese tagahaletsemine ning enda piitsutamine oli nendest kõige häirivam. Pealekauba mingi erakordse pidev taga ajati ei olnud ka "mitte eriti" muljet avaldav. Asjale pani krooni, et erakordseks oli just nimelt sama inimene kes ennast taga haletses. Mine sa tea või-olla oligi, nimelt enda haletsemise alal. Võib olla taheti selle looga öelda ka seda, et inmene võib olla tegelikult teistejaoks erakordne kuid enda arvates on ta üks nuri sünnitus n.n. "trükiviga". Tekst ei olnud muljet avaldav. Liiati igav ja kuiv.
Teksti loeti eesti keeles

Ähh... Mina arvasin, et Kersoni kiht on hallituskord kaks nädalat pesemata seisnud kohvitassis. Erakordne... Ei olnud, minu arust oli hoopis natuke tobe. Aga noh, nüüd me teame ta nime ja jumal temaga.Ausõna, ma panen kahtesid väga harva, aga praegu ei jää küll muud üle.
Teksti loeti eesti keeles

Polnd sel lool häda miskit! Ei saa just shedöövriks pidada, kuid idee oli kena, kuigi stiili ja kirjaoskuse kallal noriks. Ei ole antud kirjutajast ei varem ega hiljem enma miskit kuulnud. Vististi hea ongi.
Teksti loeti eesti keeles

Minule läks see väga hinge. Panin viied ka mingis mõttes sarnastele lugudele: Lukjanenko "Ot$en vaz^nõi gruz" ja Bulõt$ovi "Moz^no poprosit Ninu?". Kõigest kriitikast hoolimata pean seda Tõeliselt Heaks Looks.

Nüüd Erzia teab vähemalt, milline on tema õige töö. Loodusõnnetuste vastu võitlemise eriüksuses, näiteks taifuunide tee ennustajana.

Teksti loeti eesti keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: jaanuar 2020
detsember 2019
november 2019
oktoober 2019
september 2019
august 2019

Autorite sildid: