Kasutajainfo
Arvustused (1)

Tõeliselt nauditav raamat. Carter kirjutab vanu tuntud muinasjutte ymber fantasy- või horrorilugudeks, säilitades muinasjuttudele omase lihtsa poeesia, kuid lisades oma igati fantaasiarikaste tõlgendusega vanadele lugudele värskust ning sygavust. Tema tõlgendused võivad lyhidalt kokkuvõetuna tunduda tiba koomilisedki, nagu näiteks Carteri Sinihabeme kehastus võõramaise rikka seksuaalmaniakina, kuid loos endas ei olnud kybetki koomilisust, tegemist oli eheda õuduslooga iidses feodaalilossis, kus keelatud ukse taga oli peidus piinakamber... ja selle ohvrid ;).

Niisamuti muutusid Carteri töötluses stiilseteks hirmulugudeks teisedki tuntud muinasjutud, muuhulgas ka Punamytsike (mõelda vaid sellele pikale pimedale teekonnale läbi öise metsa...;).

Kogu oma eheduse juures ei muutunud ta lood võikaks, mida hirmukatega mõnikord juhtub, vaid jäid kusagile muinasjutulaadi piirimaile. Hirmulugudele lisaks oli kogus mitmeid niisama-fantaasiaid tuntud teemadest, igati kaunid ning sygavad, stiilsest kirjaviisist rääkimata.

Kirjanik kindlasti nähtus omaette ning väärib lugemist.

Teksti loeti inglise keeles
Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud)

(tegu ei ole müüriga, tegu on väga pika majaga...)

Probleemide korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: august 2017
juuli 2017
juuni 2017
mai 2017
aprill 2017
märts 2017