Kasutajainfo

H. L. Oldie

13.11.1990-

Teosed

· H. L. Oldie ·

Monstr

(jutt aastast 1992)

Sarjad:
Hinne
Hindajaid
0
5
0
0
0
Keskmine hinne
4.0
Arvustused (5)

Minu jaoks, kes ma õudukatest suurt eriti ei pea, paraja yllatusena meeldiv libahundi.. err.. libasisaliku lugu. Noor poeet Serjoza, hyydnimega Serõi, kannab lapseeast peale käe ymber nahast sidet. Samuti nagu ta isa. Viimane on poega hoiatanud, et too mitte mingil tingimusel sidet maha ei võttaks.. Yhel joomingul aga annab too pudelikaaslaste norimisele järele, ning.. ärgates on Serjozal tykk tööd nonde jäänuste identifitseerimisega. Märksa tõsisem probleem tõuseb aga sellest, et yks neist jäi kogemata kombel ellu!
Teksti loeti vene keeles

Mõnus õuduslugu kiivas maailmast - nagu see Oldiel ikka kipub olema. Juuakse õlut, kuulatakse «DDT-d» ning siis võtab Serõi sideme käe ümbert ära... on laipu, õigemini nende tükke. «Laua alt paistsid kellegi tossudes jalad... keha jalgade küljes polnud!» Muutub maailm, muutuvad ka inimesed... Serõi on üks sellistest, uue aja «inimestest». Nelja saab see jutt eelkõige teatava sumbuursuse ning lõpupateetika tõttu. Naljakas, samas stiilis Oldie romaanid mulle meeldivad, aga juttude puhul - nagu siinretsitav, ja ka «Nitshei dom» - hakkab mulle sihuke kirjutamisstiil pisut vastu. Aga see neli on plussidega!!! Ka see jutt on peatükk romaanist «Doroga» (1994).
Teksti loeti vene keeles

Mulle meeldis!

Sisu kohta pärast eelkõnelejaid midagi lisada pole. Saan vaid nõustuda sellega, et romaani "Doroga" peatükkina on see täiesti omal kohal olev asi, mis paljutki selgemaks teeb, omaette jutuna jätab aga kerge rahuldamatuse tunde. Sellest ka "neli".

Teksti loeti vene keeles

Olen meeldivalt üllatunud, et eelarvustajad nii minu moodi seda juttu hindavad: hea jutt, 4+, aga viit no mitte kuidagi välja ei tule.
Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: juuli 2019
juuni 2019
mai 2019
aprill 2019
märts 2019
veebruar 2019

Autorite sildid: