Kasutajainfo

Kalev Kaarna

  • Eesti

Teosed

· Kalev Kaarna ·

Oo õudust, fännid!

(jutt aastast 1994)

ajakirjapublikatsioon: «Mardus» 1994; nr. 6
♦   ♦   ♦

eesti keeles: ilmunud vaid perioodikas

Hinne
Hindajaid
0
0
0
1
3
Keskmine hinne
1.25
Arvustused (4)

Mitte, et ma ennast eriti vaimuhiiglaseks peaksin, aga Kalev Kaarna on minu arust küll täielik jobu. 12.05.2003.Pean vabandama. Ühe kirjatüki põhjal inimest jobuks nimetada pole ilus. Kirjatüki hinnet vabandus siiski ei muuda.
Teksti loeti eesti keeles

Selline hall ja igav jutt... Jätab tunde, et autor pole kindel, et kas tahab kirjutada õudukit või siis sellist musta huumorit ning üritanud teha mõlemat. Ja ebaõnnestunult. Mitte millegiga silma paistev jutt, milles pole isegi ideed mitte. Sellist põnevat ja head läbivat ideed. On jutte, mis on halvasti kirjutatud, aga neis on vähemasti olemas idee kui selline. Siin ei olnud isegi seda mitte. Seepärast 1 ja mitte teps rohkem.
Teksti loeti eesti keeles

Jobuduse koha pealt ei oska midagi öelda, kuna autorit isiklikult ei tunne, kuid jutu kohta võib vist küll sedasi öelda. Siin on üritatud teha vist sama asja, mida teeb Maniakkide Tänav, kuid tulemus on kõvasti mannetum. Kui MT-l on kondiprügi juures veel (vähemalt minu meelest) head huumorit, siis antud loos olid paar abitut kildu ja tobedavõitu puänt. Lisaks ajas vahepealne rappimine südame pahaks, ei meeldi mulle sellised jutud...
Teksti loeti eesti keeles

Jutu kirjapanekul peaks esmatähelepanu ikka koonduma ideele, mida väljendatakse sõnalises rüüs... Siin on näha, mis juhtub, kui üritatakse tühja kotti püsti hoida. Usaldagem omi mõtteid, mitte võõraid klisheelikke sulgi. Ja kui ajuvabrikust miskit ei tule, las sulg puhkab väheke. Säästab kaasinimeste vaimset mõistust.
Teksti loeti eesti keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: oktoober 2019
september 2019
august 2019
juuli 2019
juuni 2019
mai 2019

Autorite sildid: