Kasutajainfo

W. A. Harbinson

1941-

Teosed

· W. A. Harbinson ·

The Crystal Skulls

(romaan aastast 1997)

Hinne
Hindajaid
0
0
1
0
0
Keskmine hinne
3.0
Arvustused (1)

Teisest ajast või ruumist või paralleeluniversumist tuli kunagi maapeale eluvorm, mis õpetas inimestele ühtteist kasulikku, rändas Aasiast üle Polüneesia Ameerikasse, leidis sealt maya`d... Romaan iidsest mõistatusest, pisut Dänikeni (sorry!) ja rohkem Hanckocki stiilis. Kristallkolbad on selle rassi naispreestrite järgi loodud, peidavad endas miskit universumilist energiat. Üks neist on Inimsoo Muuseumis Londonis, teine leitakse raamatu alguses Yucatanis miskist templist. Thailandi Suur Kurjategija tahab kolbad enda valdusesse saada, juhuslikult satuvad tema teele noor inglane Tom ja kaunis amilanna Molly. Algab jaht ja põgenemine. Küllap taipate isegi, mis laadi (meelelahutus)kirjandusega tegu on. Pole siin suurt arvustada ega mõelda. Sobib SL-te järjejutuks. Lame ja üheplaaniline lugu, aga omas zhanris täiesti...hmm...loetav. Suurim puudus: kolpade saladusi ei mõistatata ära, vaid käiakse tarkade inimeste juures, kes neist kõike teavad, sest on lugenud miskeid raamatuid, kuhu aastatuhandete tagused saladused ilusti üles kirjutatud.

W(illam) A(llen) Harbinson Britimaal tuntuks saanud Projekt Saucer tetraloogiaga - kah seoke x-faililik sari... Ilmselt ei tasu proovida.
Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: oktoober 2019
september 2019
august 2019
juuli 2019
juuni 2019
mai 2019

Autorite sildid: