Kasutajainfo

Peter F. Hamilton

02.03.1960–

Biograafia Bibliograafia

Teosed

· Peter F. Hamilton ·

The Temporal Void

(romaan aastast 2008)

Sarjad:
Hinne
Hindajaid
1
1
0
0
0
Keskmine hinne
4.5
Arvustused (2)

Lugu läheb edasi sealt, kus eelmine osa pooleli jäi. Tegelased on kõik samad, uusi tegelasi või vaatepunkte juurde ei tule.

Pisut enam, kui eelmises osas, pööratakse tähelepanu Void-i sees aset leidvale liinile. Voidi sees olev tegevus meenutab vägagi westerinit a la "linna saabus uus sheriff....". Lõpu poole aga selgub, et kuritegevus ei olndki seal põhiline.

Voidist väljas aga käib action inimeste enda vahel, et mis liini tuleb Voidi suhtes ajada. Ülejäänud galaktika intelligentsed rassid vaatavad seda tigeda pilguga pealt ja soovivad, et inimesed tulega mängimise lõpetaksid....

Väike tõrvatilk meepotis: raamatu lõpul oli üks stseen, mis väga palju kattus Potteri "Deathly hallows" ühe lõpu poole leiduva stseeniga.
Teksti loeti inglise keeles

Muidu igati tore ja äge, kuigi Voidis toimuv kiskus veidi läilaks kätte. Nagu eelmine arvustaja ütles - nagu western. See pani kohati Voidi sündmuste juurest tavamaailma tagasi tahtma.Teine asi, mis väheke kummastust tekitas, oligi nende telepaatiliste unenägude pikkus. Kui esimeses osas vaheldus tavamaailma tegevus ja Voidis toimuv suht-koht võrdselt, siis selles osas haaras olulise ülekaalu Void. Mõni tavamaailma peatükk oli ainult kolm-neli lehekülge pikk, samas kui Voidi peatükid küündisid saja leheküljeni! No kamoon - ma seiklen ka unes kosmoselaevadel ja teistel planeetidel ja nii edasi, aga sadat lehekülge ma küll ühestki unenäost välja ei pigistaks...Ühesõnaga, latt minu meelest natuke langenud, aga ootan ikkagi põnevusega, mida järgmine osa toob.
Teksti loeti inglise keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: aprill 2024
märts 2024
veebruar 2024
jaanuar 2024
detsember 2023
november 2023

Autorite sildid: