Kasutajainfo

Sergei Ivanov

10.10.1952-

Teosed

· Sergei Ivanov ·

Sojuz odinotšek

(romaan aastast 2003)

Sarjad:
Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
0
0
1
1
0
Keskmine hinne
2.5
Arvustused (2)

Ostsin selle romaani lootuses, et autor siiski pöördub tagasi oma eimeste romaanide stiili ja taseme juurde. Kahjuks ootas mind pettumus.

Algus oli isegi päris hea. Peategelsteks on rida ebatavaliste omadustega inimesi, kes kõik eelistavad ajada oma asju omapead. Samal ajal on Maal märgata mingi võõra invasiooni märke. Üksikutel "ebatavalistel" tuleb hakata liituma, sest nad on ainus reaalne jõud, mis võiks invasioonile vastu seista.

Pikapeale hakkab aga romaan järjest rohkem meenutama "Ogranda" sarja viimaseid (ja kehvemaid) romaane. Vahepeal juba arvasingi, et see romaan on samast sarjast. Kuid ei, see on hoopis romaani "Kentavr na rasputje" järg. Lõpp läks juba väga vaevaliselt, diagonaalis üle lehe. Eelnevat romaani lugema küll ei kutsu. Muutumatu on aga autori kergelt seksuaalne orientatsioon.

Kahju, autori kaks esimest romaani olid paljulubavad, aga sellega kõik piirduski. Rohkem lugema ei kutsu. (Kunagi juhtus mul sama asi Golovatshoviga).

Teksti loeti vene keeles

Sattusin just Valja arvustust lugema ja läksin sikutasin loetud raamatute virnast booki välja... Sest pealkirjade osas on mul suht halb mälu... :(

Kui end tõesti suurepärastest esimestest Ogranda seeria raamatutest mitte eksitada lasta ja lugu lihtsalt fantastilise action`ina võtta, polegi lugemiselamus ehk nii paha... Kahe panen ma reeglina palju-palju viletsamatel juhtudel, et ka 1 jaoks ruumi jääks... :) See book väärib kas rööbastega nelja või kolme plussiga...

Raamatus on kohalikud mafioosid, on Kompanii, kes oma kummalises ja kõva julgeolekusüsteemiga tehases igasugu imelisi ja ennenägematuid relvasüsteeme toodab, on mustad jõud, kes Ivanovi armastatud süsteemis jõupüramiide ehitavad, ja otse loomulikult on paar korra loomisega tegelevat filosoofitsevat anomaali... :)

Segab see, et esimest selle loo raamatut, `Kentauri`, pole ma lugenud... Praegu on küll müügis, aga ainult koos teise osaga... :((( Peab püüdma kunagi esimese poole ka läbi lugeda ja kommentaari kirja panna...
Kolm pluss... :)

Teksti loeti vene keeles
Uudised

2018-08-21 * autorite lisamine teosele võiks nüüd toimida.

2018-08-21 * Sulbi nõudmisel sai kommentaar ära vahetatud.

2018-08-30 * Sisukorra muutmisel otsing töötab... vähemalt veidi paremini.

2019-07-16 * minimuudatus - kui teost on üldse esimest korda arvustatud, näitab arvustust "kuldselt"; ühtlasi on "viimati vaadatud arvustuste" paneelil kohe näha ka arvustuste kogus.

2019-10-03 * minimuudatus - kasutajavaade võimaldab limit parameetrit.

Baasi kasutamine

Siia tuleb ühel hetkel väike juhend (või midagi muud).

Sulbi nõudmisel tuli siia uus kommentaar kirjutada:
Jah, ei ole valmis. Ei, ei tea millal saab valmis. Kui soovid abi pakkuda, võta ühendust.

Probleemide ja ettepanekute korral kirjutage: baas@ulme.ee

Lisavahendid:

Viimaste kuude arvustused: detsember 2019
november 2019
oktoober 2019
september 2019
august 2019
juuli 2019

Autorite sildid: