Kasutajainfo

Aleksandr Gromov

17.08.1959-

Teosed

· Aleksandr Gromov ·

Vopros prava

(jutt aastast 1995)

Tekst leidub kogumikes:
Hinne
Hindajaid
2
2
0
0
0
Keskmine hinne
4.5
Arvustused (4)

Lugu entusiastist konusoidikasvatajast (need on säärased eriti kapriissed dekoratiivtaimed), kes asjaolude traagilise kokkulangemise tagajärjel on sunnitud veetma kaks nädalat päästepaadis koos fanaatikust paranormaalsete nähtuste "spetsialistiga". Äärmiselt kurb lugu - naer pisarateni on garanteeritud.

Neli seepärast, et Aleksandr Gromovi lugusid kasvõi kuidagi paremusjärjestusse seada. Seniloetutest oli käesolev jutt pisut nõrgem. Nalja kyll nabani aga viimane ots kippus pisut venima.. Jäi selline kerge tunne et autor on yhe ja sama koomilise situatsiooni lypsimisega pisut yle pingutanud. Aga ainult pisut.

Teksti loeti vene keeles

Kaks oma ala asjaarmastajat-fanaatikut koos piiratud ruumis, muidugi juhul kui kui neil on erinevad huvid, on väga raske olukord. Eriti juhul, kui mingi kolmas jõud (antud juhul kosmoselaineri päästepaat oma elektronajuga) hoolega jälgib, et mõlema fanaatiku põhilised õigused oleksid täidetud. Kusjuures põhiõiguste hulka kuulub nii õgus suhtlemisele (mida vajab fnaatik-parapsüholoog) kui ka üksindusele (mida hädasti vajab õnnetu konusoidikasvataja). Väga raske olukord, millel ei paistagi olevat lahendust...

Tõesti lõbus lugu.

Teksti loeti vene keeles

Tõeline õudusjutt! Siiamaani juuksed seisavad püsti.. hoidku allah meid sellise ülihea, igaühe "õigusi" kaitsva riigi eest, kus tüütut fanaatikust ligikippujat ei ole võimalik maha lasta ega isegi lihtsalt üle kurgi anda, et rahule jäetaks..

Järgmine kord kui elusõnalased või mormoonid ukse taga koputavad, mõtlen tagasi sellele jutule ja löön mõnuga neil sõrmed ukse vahele!

Teksti loeti vene keeles
x
Meelis Koll
1961
Kasutaja rollid
Viimased 25 arvustust:

Ei ole madalvorm, üks vaimukmaid tal üldse. Et tangreezi ei müüda mitte, aga va Laxiani võtme ostame mistahes hinnaga. Kurb aga pidulik!
Teksti loeti inglise keeles

No kui see ka ei ole hea kirjndus, siis ei tea ma üldse, mis on hea kirjandus. Iseenesest hea ulme, mis sisaldab omakorda head ulmet. Mis kõlab filosoofi peas? "Sally kõndis aias ja kükitas puu alla..." Sa sssaaatan!
Teksti loeti mitmes erinevas keeles

Super! Üks suurimaid elamusi viimase viie aasta jooksul. Mõnus lugemine - ja VÄGA omapärane kirjndus! Mida paremat võiks veel tahta.
Teksti loeti mitmes erinevas keeles

Uuendan hinnet! Lugesin just kogumiku uuesti läbi ja vaatamata teatud... Isiklikele vastuoludele autoriga... Olen sunnitud tõdema, et see jutt on siiski täitsa kirjandus. NB! Ulmekirjandus! Ja selline hoogne kirjandus, mida paraku enamus teisi jutte kogumikus ei ole.
Teksti loeti eesti keeles